18.7 C
Londra
Çarşamba, Temmuz 6, 2022

“Magnussen, Formula 1’e dönüşünden tamamen farklı bir zihniyette”

- Advertisement -
- Advertisement -


“Aralarında doğrudan bir rekabet yok, Mick daha genç ve Kevin’in ona küçük kardeşi gibi davrandığını söyleyebilirim.”

- Advertisement -

“Çok iyi iletişim kuruyorlar ve bu, Haas için çok kazançlı bir durum. Geçen yıl araçları hiç hızlı değildi ama şimdi her şey yolunda, bu da elbette hem Kevin’in hem de Mick’e yardım ediyor.”

“Kevin geçen yıl dayanıklılık yarışlarında yer aldı, daha ağır olan spor araçlarla yarıştı ve bu da tuhaf şekilde Formula 1’e dönüş için mükemmel bir hazırlık süreciydi. Amerika’da bu araçların ağırlığına, büyük tekerleklere, yoğun trafik şartlarında sürekli mücadeleye ve bu araçlara sürekli uyum sağlamak zorunda kalmaya alıştı. Her şey onun için iyi oldu.”

“Onu takım radyosunda mühendisleriyle konuşurken duydum, Kevin çok sakin görünüyor, onlardan çok fazla şey talep etmiyor, dürüstçe onlara bir virajda hiçbir şey kazanamayacağını, pistin belirli virajlarında ise daha iyisini yapabileceğini, bu yüzden de kerbleri daha fazla kullanıp kullanamayacağını soruyor.”

“Çoğu şeyi son derece olgun ve kendinden emin şekilde yapıyor. Ayrıca kokpitten çıktıktan sonra da gülümsediğini gördüm. Bence iyi bir ruh hali var, ki bu çok önemli. Şu anda tamamen farklı bir zihniyette.” dedi.Source link

- Advertisement -
- Advertisement -
Latest news
- Advertisement -
Related news
- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz